Send påmelding

 

Dato24.09.2020
TidStedE-postEkvipasje
08:00/09:30LP/RL/Bruks Kløftahallen Kristin.hekne.thoresen@gmail.com Chili og Kristin H Thoresen 
09:30/11:00LP/RL/Bruks Kløftahallen hejo4@online.no Hege og Thomas  
09:30/11:00LP/RL/Bruks Kløftahallen kloekkemo@hotmail.com Kristin og Zoey  
09:30/11:00LP/RL/Bruks Kløftahallen tv.carlsen@gmail.com Tove carlsen 
11:00/12:30LP/RL/Bruks Kløftahallen tone.bergkvist@outlook.com Tone Bergkvist og Nala 
12:30/14:00LP/RL/Bruks Kløftahallen anit-ne2@online.no Anita og Billie 
12:30/14:00LP/RL/Bruks Kløftahallen annelise@ytreberg.com Anne Lise Ytreberg og Ella  
15:30/17:00LP/RL/Bruks Kløftahallen vivi.sneve@hotmail.com Vivi A Sneve Milas & Willmer 
15:30/17:00LP/RL/Bruks Kløftahallen gornord@hotmail.com Gørill Nordve og Tending Runway (Woody) 
15:30/17:00LP/RL/Bruks Kløftahallen solgunn.roarsen@getmail.no Solgunn Roarsen Kopi Pilot 
18:30/20:00LP/RL/Bruks Kløftahallen mettenilsen@getmail.no Mette Nilsen og Giggs 
Dato25.09.2020
TidStedE-postEkvipasje
09:30/11:00LP/RL/Bruks Kløftahallen hilde.slette@gmail.com Hilde Slette m/ Shey Brady 
09:30/11:00LP/RL/Bruks Kløftahallen hejo4@online.no Hege og Thomas  
09:30/11:00LP/RL/Bruks Kløftahallen Bbskotte@yahoo.no Bjørn Skotte og Tor 
09:30/11:00LP/RL/Bruks Kløftahallen kloekkemo@hotmail.com Kristin Løkkemo og Zoey  
11:00/12:30LP/RL/Bruks Kløftahallen Ij.froysa@hotmail.no Ingrid Frøysa 
11:00/12:30LP/RL/Bruks Kløftahallen lizrognstad56@gmail.com Liz Rognstad med Holly, Caylee, Jara og Smula 
11:00/12:30LP/RL/Bruks Kløftahallen lizrognstad56@gmail.com Liz Rognstad med Holly, Caylee, Jara og Smula 
11:00/12:30LP/RL/Bruks Kløftahallen zairazaiva@gmail.com Synnøve Solum med Leia, Luke og Lumi 
11:00/12:30LP/RL/Bruks Kløftahallen tv.carlsen@gmail.com Tove Carlsen med Ask og Isak 
11:00/12:30LP/RL/Bruks Kløftahallen sbjerkh@online.no Svein Bjerkholt og Mille 
12:30/14:00LP/RL/Bruks Kløftahallen helge@gauteweb.net Helge Holmin med Gloria 
12:30/14:00LP/RL/Bruks Kløftahallen lizrognstad56@gmail.com Liz Rognstad med Holly, Caylee, Jara og Smula 
20:00/21:30LP/RL/Bruks Kløftahallen mariah@hotmail.no Maria Haugen og Stil 
Dato26.09.2020
TidStedE-postEkvipasje
08:00/09:30LP/RL/Bruks Kløftahallen mettenilsen@getmail.no Mette og Giggs 
08:00/09:30LP/RL/Bruks Kløftahallen hbt@lighthousefinance.no Nybegynnerkurs agility 
09:30/11:00LP/RL/Bruks Kløftahallen Hege.wang@vikenfiber.no hege wang, Nera og Shio 
09:30/11:00LP/RL/Bruks Kløftahallen mettenilsen@getmail.no Mette og Giggs 
09:30/11:00LP/RL/Bruks Kløftahallen hbt@lighthousefinance.no Nybegynnerkurs agility 
11:00/12:30LP/RL/Bruks Kløftahallen hbt@lighthousefinance.no Nybegynnerkurs agility 
12:30/14:00LP/RL/Bruks Kløftahallen hilde.slette@gmail.com Hilde Slette m/Shey  
12:30/14:00LP/RL/Bruks Kløftahallen hbt@lighthousefinance.no Nybegynnerkurs agility 
14:00/15:30LP/RL/Bruks Kløftahallen hbt@lighthousefinance.no Nybegynnerkurs agility 
15:30/17:00LP/RL/Bruks Kløftahallen hbt@lighthousefinance.no Nybegynnerkurs agility 
Dato27.09.2020
TidStedE-postEkvipasje
08:00/09:30LP/RL/Bruks Kløftahallen hbt@lighthousefinance.no Nybegynnerkurs agility 
09:30/11:00LP/RL/Bruks Kløftahallen mettenilsen@getmail.no Mette Nilsen og Giggs 
09:30/11:00LP/RL/Bruks Kløftahallen hbt@lighthousefinance.no Nybegynnerkurs agility 
11:00/12:30LP/RL/Bruks Kløftahallen hbt@lighthousefinance.no Nybegynnerkurs agility 
11:00/12:30LP/RL/Bruks Kløftahallen hilde.slette@gmail.com Hilde Slette m/Shey  
12:30/14:00LP/RL/Bruks Kløftahallen hbt@lighthousefinance.no Nybegynnerkurs agility 
14:00/15:30LP/RL/Bruks Kløftahallen hbt@lighthousefinance.no Nybegynnerkurs agility 
15:30/17:00LP/RL/Bruks Kløftahallen hbt@lighthousefinance.no Nybegynnerkurs agility 
17:00/18:30LP/RL/Bruks Kløftahallen karlarssen@hotmail.com Kari Hvam Larssen m.Shanty  
Dato28.09.2020
TidStedE-postEkvipasje
09:30/11:00LP/RL/Bruks Kløftahallen hilde.slette@gmail.com Hilde Slette m/Shey  
11:00/12:30LP/RL/Bruks Kløftahallen zairazaiva@gmail.com Synnøve Solum med Leia, Luke og Lumi 
Dato30.09.2020
TidStedE-postEkvipasje
11:00/12:30LP/RL/Bruks Kløftahallen zairazaiva@gmail.com Synnøve Solum med Leia, Luke og Lumi 
15:30/17:00LP/RL/Bruks Kløftahallen Karen.arseth@getmail.no Karen Årseth og Lykke og Boble 
15:30/17:00LP/RL/Bruks Kløftahallen tone.bergkvist@outlook.com Tone Bergkvist og Nala