Stovner Hundeklubbs agilitystevne 25.-26. mars 2017

Stovner Hundeklubbs agilitystevne 25.-26. mars 2017

OPPDATERT MED RESULTATLISTER
Årets andre store agilitystevne arrangert av Stovner Hundeklubb ble holdt i klubbens hundehall på Kløfta 25. og 26. mars. Denne gangen var det rekordstor deltakelse, med hele 729 starter over  to dager. Det ble et flott stevne, med mange flotte prestasjoner og stor stemning. Dommere denne gangen var Kirsten Bjørnelykke og Jenni Lehtinen, vi takker begge for flott innsats gjennom to lange dager og ikke minst fine baner.

TAKK TIL ALLE ELTSAKERE OG MANNSKAP FOR TO FINE AGILITYDAGER.
Vi minner samtidig om Oslo Hundeshow 26.-28. mai. I år holdes stevnet på Ekebergsletta i Oslo, samme sted som NKK avholder NM to uker seinere. Påmelding via NKKs nettsider på vanlig måte.