Velkommen til Stovner Hundeklubbs agilitystevne 3. og 4. mars 2018

Velkommen til Stovner Hundeklubbs agilitystevne 3. og 4. mars 2018

Stovner Hundeklubb arrangerer offisielt agilitystevne i klubbens hundehall på Kløfta 3.-4. mars 2018. Denne gangen har vi vært så heldige å få vår venn Anders Virtanen fra Finland til å dømme, sammen med Simon Noel som kommer over fra Bergen.

Vi kjører små og mellomhunder lørdag siden det alltid er litt flere deltakerer i disse klassene til sammen enn store hunder, som konkurrerer søndag. Vi starter begge dager med klasse 3 hopp, deretter 3 agility, lag agility, agility klasse 2, agility klasse og hopp 2 og hopp 1 til slutt.

NB: Vi minner også om blåbærstevnet som vi arrangerer fredag ettermiddag med start kl 18.00. Det er egen påmelding til dette, sendes aeliza6@gmail.com.

VELKOMMEN TIL HALLEN VÅR PÅ KLØFTA  !