Velkommen til Stovner Hundeklubbs agilitystevne 10. og 11. november 2018

Velkommen til Stovner Hundeklubbs agilitystevne 10. og 11. november 2018

Stovner Hundeklubb arrangerer offisielt agilitystevne i klubbens hundehall på Kløfta 10.-11. november 2018. Denne gangen har vi vært så heldige å få Ronald van Straaten fra Nederland til å dømme, sammen med Gondola Guttormsen fra Norge.

Vi kjører som vanlig små og mellomhunder lørdag siden det alltid er litt flere deltakerer i disse klassene til sammen enn store hunder, som konkurrerer søndag. Vi starter begge dager med klasse 3 hopp, deretter 3 agility, lag agility, agility klasse 2, agility klasse og hopp 2 og hopp 1 til slutt.

NB: Vi minner også om blåbærstevnet som vi arrangerer fredag ettermiddag med start kl 18.00. Blåbærstevnet er fullteget og det er venteliste for å komme med. Stevnet avvikles i henhold til invitasjonen som du kan laste nedd fra lenken nedenfor.

VELKOMMEN TIL HALLEN VÅR PÅ KLØFTA  !