Treningsavgift for 2020

Treningsavgift for 2020

Da det har vært vanskelige tider for våre medlemmer, både nå og i høst, har styret valgt å la de som har betalt treningsavgift for våren 2020, slippe å betale for høsten 2020. De som allerede har betalt for høsten , melder dette inn til sin grenkomite, som sammen med styret vil sørge for at dette blir refundert. De som ikke har betalt for våren 2020, må betale for høsten 2020 hvis de ønsker å trene. Betalingssatser for trening er den samme som tidligere, er du i tvil, ta kontakt med din grenkomite. Styret håper dette kan være en god hjelp i disse tider, og benytter anledningen til å ønske alle en god sommer og en fin treningstid fremover, husk å følge anvisninger fra deres komiteer, og ikke minst smittevernsveilederen vår. Stor takk til «Koronakomiteen» , som utarbeidet den for oss alle.

Ha en flott hundesommer og høst!

Vennlig hilsen Styret.